.

.

Позлатени ДП Displayport VGA конвертор адаптер кабел Displayport текст VGA излез кабелот за PC Лаптоп ТВ 20cm

Позлатени ДП Displayport VGA конвертор адаптер кабел Displayport текст VGA излез кабелот за PC Лаптоп ТВ 20cm

DEN 139.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Должина на кабел:
0.2 m
Бренд Име:
CY
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
displayport vga
Производи Статус:
Акции
Тип:
Мини Дисплеј Порта

Стоката во категоријата