.

.

DIYSECUR 800 x 480 4.3 инчен HD Видео Спогодба Видео Врата Телефон Врата 600TV Линија Отворено Одделение за Дом / Канцеларија Систем за Безбедност

DIYSECUR 800 x 480 4.3 инчен HD Видео Спогодба Видео Врата Телефон Врата 600TV Линија Отворено Одделение за Дом /

DEN 5606.64

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
DIYSECUR
Samrt Дома Интерфејс:
No
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Контрола На Пристап:
Никој
Комплет За Конфигурација:
Еден до Три видео doorphone
Сензор Големина(Инчен):
1/4
Одговарање На Режимот:
Рачни
моќност:
AC 110V - 240V
IP Камера Интерфејс:
No
Технологија:
Дигитални
Зона За Внесување:
Никој
Тип:
Спогодба Систем
Големина:
280 x 191 x 46mm
Камерата тип на Сензор:
CMOS
Агол На Гледање (°):
90
Врата:
Yes
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Метод На Конекција:
Жичен
Екран Тип:
боја
Водоотпорен:
Yes
Број На Модел На:
V43E-L 13
Материјал:
Пластични
Резолуција:
600TVLine
моќност:
AC 110V-240V
Камерата:
Бои
Екранот Големина на Екранот(инчи):
4.3

Стоката во категоријата