.

.

TWOHEARTSGIRL Различни Дизајнер 12 инчен Backpacking Мрежа Џеб Rucksack Деца Деца Полиестер Knapsacks со Мека Рачка

TWOHEARTSGIRL Различни Дизајнер 12 инчен Backpacking Мрежа Џеб Rucksack Деца Деца Полиестер Knapsacks со Мека Рачка

DEN 407.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Ранци
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Број На Модел На:
F
Бренд Име:
twoheartsgirl
Стил:
Preppy Стил
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Солидна Торба
Техника:
Втиснување
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој
Се прилагодите:
Yes
Точка име :
персоналните детска градинка ранец
Големина:
31x26x10cm/12inch
Пад на превозот:
Yes
боја:
различни бои
Шема:
шарени
Type1:
backpacking
Type2:
Rucksack
type3:
Удобноста на Рака knapsack
type4:
децата градинка backpacking

Стоката во категоријата