.

.

JewelryPalace Цвет 4.3 кт Multicolor Природни Аметист Citrine Гранат Peridot Сини Топаз Студ Обетки 925 Sterling Silver

JewelryPalace Цвет 4.3 кт Multicolor Природни Аметист Citrine Гранат Peridot Сини Топаз Студ Обетки 925 Sterling Silver

DEN 815.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Број На Модел На:
AE800710
Бренд Име:
JewelryPalace
Стил:
Тренди
Метал Печат:
925,Фунта
Назад Наоѓање:
притисни
Страна Камен:
Други Natrual материјал
Главниот Камен:
Аметист
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Свадба
Matel Печат:
s925
Matel Тип:
100% Реално 925 Sterling Silver
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија
боја:
multicolor
Пол:
Девојче ,на Жената
Парична Казна Накит:
Earring
Обликот:
Цвет
Скапоцен камен:
Природни Аметист Citrine Гранат Peridot Сини Топаз
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата