.

.

Топла Продажба на Оригинални Проектор Гола Сијалица NP05LP NSH 210W за NP901WG NP905 NP905G NP905G2 VT700 VT800 VT800G

Топла Продажба на Оригинални Проектор Гола Сијалица NP05LP NSH 210W за NP901WG NP905 NP905G NP905G2 VT700 VT800 VT800G

DEN 2112.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
GEYING
Број На Модел На:
NP05LP
Светилка модел:
NP05LP
Тип На Сијалица:
NSHA210W
живот време:
2000-3000 часа
ОДГОВАРА ЗА:
NP910W / NP910WG
Гаранција:
6 месеци
испорака:
во рок од 24 часа по плаќање
Превозот услови:
UPS-от, Fedex, EMS, DHL
Пакување:
Картонска кутија со пена

Стоката во категоријата