.

.

MM075 Есен година нови пристигнување жените облека x долго гроздобер жакард лен ровот грб

MM075 Есен година нови пристигнување жените облека x долго гроздобер жакард лен ровот грб

DEN 2880.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Копот
Материјал:
Лен
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Отворете Бод
Број На Модел На:
MM075
Стил:
Новина
Јака:
Пак надолу Јака
Тип:
А-Линија
Декорација:
Гроздобер
Облека Должина:
X-Долго

Стоката во категоријата