.

.

Моден Sterling Silver Шалче Накит Сетови Плоштад Црвена Создадени Гранат Фенси Ѓердан Прстени, Обетки Свадба Накит За Жените

Моден Sterling Silver Шалче Накит Сетови Плоштад Црвена Создадени Гранат Фенси Ѓердан Прстени, Обетки Свадба Накит

DEN 341.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Прстен Големина:
9, 8, 6, 10, 7
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Pendant/Ѓердан Синџир/Прстен/Обетки
Број На Модел На:
М-167
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Повод:
Годишнина
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Плоштад
Главниот Камен:
Црвено Создадени Гранат
Главниот Камен Боја:
Црвена
is_customized:
Yes
Lengh на Синџири:
45+5CM
Дали Избледени:
No
Место на Потекло:
Кина
Метал Печат:
925 Логото
подарок:
Сребро Polishion Платно
Метал:
925 Sterling Silver Шалче

Стоката во категоријата