.

.

ТОД Термички Осигурач G4A00134C

ТОД Термички Осигурач G4A00134C

DEN 3600.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Кршење Капацитет:
Висок
is_customized:
Yes
Употреба:
термичка
Број На Модел На:
G4A00134C
Стандарди За Безбедност:
УЛ/VDE/CCC
кориснички:
no
Пакет:
500 компјутери/торба
номинална температурата на работа:
134 целзиусови степени

Стоката во категоријата