.

.

Thunderbolt дп да dvi кабел Mini DisplayPort ДП да HDMI VGA DVI Кабел Конвертор Адаптер за Поврзување на ТВ-лцд проектор

Thunderbolt дп да dvi кабел Mini DisplayPort ДП да HDMI VGA DVI Кабел Конвертор Адаптер за Поврзување на ТВ-лцд проектор

DEN 139.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Должина на кабел:
0.2 m
боја:
Бела
Бренд Име:
CY
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
дп-009
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Тип:
Мини Дисплеј Порта

Стоката во категоријата