.

.

Година Нови Пристигнување 10 Модели Сликарство Обоени Елени Ајфеловата Кули Супермен Мека Tpu Случај Покритие За Zte Сечилото V7 Лајт 5.0 Случаи

Година Нови Пристигнување 10 Модели Сликарство Обоени Елени Ајфеловата Кули Супермен Мека Tpu Случај Покритие

DEN 45.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
ZAGTER
Големина:
5.0 Inch
Компатибилен Бренд:
ZTE
дизајн:
Ткаеше
Тип:
Половина завиткани Случај
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Број На Модел На:
За zte сечилото v7 лајт Случај Маска
Модел Број 1:
Случај За ZTE Сечилото V7 Лајт
Модел Број 2:
Мека Tpu Случај За zte сечилото v7 лајт

Стоката во категоријата