.

.

Автомобил СТАН Контрола Внатрешни работи Неонски Светилки За BMW E46 E39 E90 E60 E36 F30 F10 Е34 Х5 E53 E30 F20 E92 E87 M3 M4 M5 Х5 X6 Додатоци

Автомобил СТАН Контрола Внатрешни работи Неонски Светилки За BMW E46 E39 E90 E60 E36 F30 F10 Е34 Х5 E53 E30 F20 E92

DEN 799.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Налепници
Име На Модел:
A-QFD-003
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
1.5cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Бренд Име:
Atreus
Налепница Сместување:
Внатрешна
Објектот Должина:
12cm
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Објектот Висина:
0.6cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Материјал Тип:
ПВЦ

Стоката во категоријата