.

.

За Micromax Q380 Случај Покрие Со Висок Квалитет Diy Боја Елени Супермен Цвеќиња Мека Tpu Случај За Micromax Платно Искра Q380 Чиста

За Micromax Q380 Случај Покрие Со Висок Квалитет Diy Боја Елени Супермен Цвеќиња Мека Tpu Случај За Micromax Платно

DEN 45.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
ZAGTER
дизајн:
Ткаеше
Тип:
Половина завиткани Случај
Големина:
4.7 Inch
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Micromax
Број На Модел На:
За Micromax Q380 Случај Маска
Модел Број 1:
случај за micromax q380
Модел Број 2:
Мека Tpu Случај За Micromax Q380

Стоката во категоријата