.

.

2.4 Безжична Следи 9MM Вода-доказ IP67 AV Рачни Endoscope Камера 8803AJ

2.4 Безжична Следи 9MM Вода-доказ IP67 AV Рачни Endoscope Камера 8803AJ

DEN 3336.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Специјални Функции:
Водоотпорен / Водоотпорна
Висока Дефиниција:
480P(SD)
Конективност:
Затворен Систем/видео надзор Жичен
Стил:
Кутија Камера
Сензор:
CMOS
Поддржани Оперативни Системи:
No
Леќа (mm):
3.6 mm
Тип:
Видео Камерата
Бренд Име:
нови слетување

Стоката во категоријата