.

.

Памук Породилно градник+гаќи поставите спречи доделување на медицинска сестра градник за бремени жени спортски Доењето Старечки Градник долна облека облека

Памук Породилно градник+гаќи поставите спречи доделување на медицинска сестра градник за бремени жени спортски Доењето

DEN 263.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Чаша Големина:
Б, Ц
Бендови Големина:
34, 36, 38, 40
Функција:
Димовска,Породилно
Пол:
Жените
Број На Модел На:
MH023
Поддршка Тип:
жица за слободни
Материјал:
Spandex,Памук
Рака Тип:
Y-линија Ремени,Прилагодени-ремени
Затворање Тип:
Пред Затворање,Четири Кука-и-око
Боја Стил:
Природна Боја
димовска градници:
Yes
породилно медицинска сестра градник:
Yes
породилно градник:
Yes
породилно долна облека:
Yes
доење градник:
Yes
медицински сестри долна облека:
Yes
градник димовска:
Yes
пред се отвори градник:
Yes
бремени градник:
Yes
Доењето градник:
Yes

Стоката во категоријата