.

.

2017 Нова Мода 925 Sterling Silver Пенливи Чевли Stiletto Pendant Шарм ги Собере Оригиналните НА Нараквица со Кубни Циркони DIY

2017 Нова Мода 925 Sterling Silver Пенливи Чевли Stiletto Pendant Шарм ги Собере Оригиналните НА Нараквица со Кубни

DEN 278.64

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
BELAWANG
Број На Модел На:
PY1228
Објектот Тежина:
About 2g
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Состојба:
100% Сосема Нов
is_customized:
Yes
Квалитетот на Монистра:
Висок Квалитет И Таписерии
100% 925 фунта-сребро-накит:
Моден perles Накит Berloque Подарок
Материјал:
100% 925 Sterling Silver & Кубни Циркони Кристално
испорака:
слободен испорака&drop превозот
Европската Кристал монистра Шарм:
за Божиќ/Вљубените/Мајка/Благодарноста Ден
Печат:
S925 Логото

Стоката во категоријата