.

.

Моден Пеперутка Шема Случај За Samsung Galaxy Tab 4 7.0 T230 T231 T235 Покрие таблета Funda СТП Кожа Стојат Носителот Школка

Моден Пеперутка Шема Случај За Samsung Galaxy Tab 4 7.0 T230 T231 T235 Покрие таблета Funda СТП Кожа Стојат Носителот

DEN 294.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Cisoar
Стил:
Моден
Материјал:
кожа
Ширина:
10.80cm
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Број На Модел На:
За Samsung galaxy tab 4 7.0 T230 T231 T235
Модел Компатибилност:
За Samsung Galaxy Tab 4 7.0 T230 T231 T235
Пакет:
No
Должина:
18.70cm
Функција:
Капка отпор,Shockproof,Анти-Прашина
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Шаблон Тип:
Печати
Апликацијата Лаптоп Големина:
7
is_customized:
Yes
Поддршка:
Dropshipping Целата Продажба Freeshipping
Боја Стил:
6 Модели На Модата Слики Насликани Случај
CP1:
школка capa став carcasa За Samsung galaxy tab 4 7.0 СМ-T230 T231
CP2:
Преубава, Симпатична и модни Случај
CP3:
СТП Случај За Samsung Табот 4 T230 7.0 инчен

Стоката во категоријата