.

.

Едно Парче Костим за капење Мрежа бански костуми perfect Кавга Бански Едно Парче пливаат носат Biquini 2017 Пливање Одговараат За Девојката Исклучување На Рамо h307

Едно Парче Костим за капење Мрежа бански костуми perfect Кавга Бански Едно Парче пливаат носат Biquini 2017 Пливање

DEN 307.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Dot
Материјал:
Најлон,Spandex
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
BKNING
Број На Модел На:
H307
Пакет Се Вклучени:
1PC бански
Поддршка Тип:
Поместена & Жица За Слободни
Стил:
Mesh Вметнете Bodysuit, Исклучување На Рамо Кавга Костим За Капење
реалната слика:
Достапни во следат опис
Половината:
Висока Waisted Monokini
Ремени На Врвот:
Прилагодливи & Монтажни
Материјал:
Висок Квалитет Најлон & Spandex
Должина:
S=46CM; M=48CM;L=50CM

Стоката во категоријата