.

.

Бесплатен превозот 15v 2.8 еден адаптер 2800ma 42w DC Адаптер Десктоп C8 AC 5.5x2.1mm 0.9 м DC кабел за Напојување трансформатор.

Бесплатен превозот 15v 2.8 еден адаптер 2800ma 42w DC Адаптер Десктоп C8 AC 5.5x2.1mm 0.9 м DC кабел за Напојување

DEN 1007.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Приклучок Тип:
Универзална
Употреба:
Префрлување
Излез Тип На:
DC
врска:
Десктоп
Бренд Име:
Deongaree
Излезниот Напон:
15v
Број На Модел На:
ГД-DS1502800

Стоката во категоријата