.

.

200 Парчиња 60mm 6cm Компјутер PC Случај на Вентилатор, Грил Заштитник Метал Прст Guard Маска

200 Парчиња 60mm 6cm Компјутер PC Случај на Вентилатор, Грил Заштитник Метал Прст Guard Маска

DEN 1559.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
60mm вентилатор, грил-200P
Бренд Име:
gdstime
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
Никој
is_customized:
Yes
Тип:
вентилатор, грил
Големина:
60x60mm
боја:
Сребро.
користат за:
60mm фан
Материјал:
Метал
Точка име :
Вентилатор, Грил Маска
Број На Модел На:
pc вентилатор, грил
Тип На Објект:
метал вентилатор, грил
Модел:
Вентилатор, Грил Заштитник

Стоката во категоријата