.

.

50pcs/многу PKCELL 400mAh 1.2 V ААА NICD Батерија За Соларен Погон Копчето Врвот

50pcs/многу PKCELL 400mAh 1.2 V ААА NICD Батерија За Соларен Погон Копчето Врвот

DEN 873.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Номиналниот Напон:
1.2 V
Големина:
AAA
Поставете Тип:
Само Батерии
Номиналниот Капацитет:
Тип:
Ni-CD
Бренд Име:
Pkcell
Број На Модел На:
NICD ААА 1.2 V 400mAh Батеријата
Замена На Батеријата:
No
димензија:
10.5 mm x 50.5 mm
батеријата врвот:
копчето врвот
Напон:
1.2V
Капацитетот На Батеријата:
400mAh
Замена На Батеријата:
No

Стоката во категоријата