.

.

beibehabg Обичај модерна 3d 3d ѕид налепници дневна соба водоотпорен креативни кат налепници тоалети за да го залепите налепници вода кои

beibehabg Обичај модерна 3d 3d ѕид налепници дневна соба водоотпорен креативни кат налепници тоалети за да го залепите

DEN 720.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Димензии:
1 M2
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
JY470
Тип:
Винил Позадини

Стоката во категоријата