.

.

130W Co2 Laser Напојување високо напонски трансформатор.

130W Co2 Laser Напојување високо напонски трансформатор.

DEN 936.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
MOVIMIENTO
Број На Модел На:
130W

Стоката во категоријата