.

.

Луксузна Домот Пенливи Вистински 925 Фунта Сребрена Пеперутка CZ камен Слатководни Бисер Долго Капка Обетки Жените Накит

Луксузна Домот Пенливи Вистински 925 Фунта Сребрена Пеперутка CZ камен Слатководни Бисер Долго Капка Обетки Жените

DEN 700.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Platinum Позлатен
Главниот Камен Боја:
Бела
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
kavnar
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Обликотшема:
bowknot
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
06400300
Еколошки Стандарди:
Никел Олово Кадмиум Слободни

Стоката во категоријата