.

.

Бесплатен Превозот 5 Групи/број 6 pin женски водоотпорен конектор левата задна врата заклучување на уредот 6189-0784

Бесплатен Превозот 5 Групи/број 6 pin женски водоотпорен конектор левата задна врата заклучување на уредот 6189-0784

DEN 235.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
ULCN
Број На Модел На:
DJ70613-2.3-21
Тип:
Авто конектор
Примена:
Автомобилската
Пол:
Женски
Број на работни Места:
6 pin
боја:
сива
Запечатени/Unsealed:
Запечатени

Стоката во категоријата