.

.

гроздобер црна ретро индустриски метал ѕид светилка со долго замав рака со switch E27 за workroom кревет во спалната соба sconce тела

гроздобер црна ретро индустриски метал ѕид светилка со долго замав рака со switch E27 за workroom кревет во спалната

DEN 1046.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Абажур Боја:
Црна
Бренд Име:
Newrays
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V,110V,90-260V
сертификација:
CE,EMC,LVD,RoHS,VDE
Тело Материјал:
Железо
Стил:
Современа
База Тип:
E27
Боја На Каросеријата:
Црна
Е dimmable:
No
Сенка Ветер:
Надолу
Сенка Тип:
Железо
Гаранција:
3 Години
Материјал:
Метал
Број на извори на светлина:
1
Техника:
Насликани
Примена:
Кревет Во Соба
Осветлување Област:
10-15square метри
Број На Модел На:
YY-W12132-В
Карактеристики:
индустриски Fashional
Употреба:
Индустриски
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Напон:
socket switch
Боја На Каросеријата:
приклучок за префрлување
Тип На Прекинувач:
приклучок за префрлување
боја:
античкиот црна
Стил:
Индустриски

Стоката во категоријата