.

.

ZIEENE 50PCs 100PCs Тули Круг Шапка Ласерски Изгубените Дрвени Копчиња 4 Дупки 13mm 15mm 18mm DIY Шиење Scrapbooking За Дама рачно изработени

ZIEENE 50PCs 100PCs Тули Круг Шапка Ласерски Изгубените Дрвени Копчиња 4 Дупки 13mm 15mm 18mm DIY Шиење Scrapbooking

DEN 46.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
50 компјутери, 100 компјутери
Големина:
Diameter 13 mm, Diameter 15 mm, Diameter 18 mm
Тип На Производ:
Копчиња
Копчето Тип:
4-Дупки Копчето
Техника:
Обоена
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел,Хемиско Чистење
Број На Модел На:
MT46
Стил:
Flatback
Материјал:
Дрво
Обликот:
Круг
Декорација:
Никој
MOQ:
50pcs 100pcs
боја:
на тули
Стил:
Ласерски Изгубените Шапка Копчиња
Дијаметар:
13mm 15mm 18mm
Дебелина:
4 mm

Стоката во категоријата