.

.

Suitop Нови латекс Капи гума маска за возрасни во trasparent латекс вклучувајќи ги влакната

Suitop Нови латекс Капи гума маска за возрасни во trasparent латекс вклучувајќи ги влакната

DEN 1437.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Пол:
Унисекс
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Материјал:
Латекс
Посебни Употреба:
Носии
Материјал:
Природата латекс
Дебелина:
0.4 mm
Големина:
Please advise
боја:
Ве молиме, известете
Е Прилагодена:
No
Zip:
Како Што Сликите Покажуваат
Број На Модел На:
ST-224196

Стоката во категоријата