.

.

5 бои гроздобер копчето за вклучување месинг штекер осветлување тела ретро E27 DIY виси светилка со ткаенина извртени жица квалитет droplight

5 бои гроздобер копчето за вклучување месинг штекер осветлување тела ретро E27 DIY виси светилка со ткаенина извртени

DEN 348.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
1 unit, 3 units, 10 units
Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
УЛ,CE
Напон:
220V
Техника:
обложено
Извор На Енергија:
AC
Стил:
Гроздобер
Извор На Светлина:
Халоген Светилки
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Примена:
Студија
База Тип:
E27
Место:
Студија,Hotel Соба,други спални соби
Осветлување Област:
5-10square метри
Гаранција:
1 година
Тело Материјал:
Хром
Бренд Име:
Calla&Ален
Број На Модел На:
PL01
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Е Светилки Вклучени:
No
Број на извори на светлина:
1
Заврши:
антички бакар

Стоката во категоријата