.

.

Мешани големини Мулти бои Помине Rhinestones Рамен Дното Круг 3D Оркестарот Тркала Нокти сјајот Помине Уметност Украси 2mm да 6mm

Мешани големини Мулти бои Помине Rhinestones Рамен Дното Круг 3D Оркестарот Тркала Нокти сјајот Помине Уметност Украси

DEN 45.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Големина:
mixed 2mm to 6mm
Бренд Име:
Вкус-девојка
Број На Модел На:
ноктите rhinestones тркала
Материјал:
Акрилик
Тежина:
15g
Количина:
1 Тркала

Стоката во категоријата