.

.

beibehang Обичај мурали позадини ултра-high-definition Европски стил дневна соба 3D кат самолепливи подни плочки сликарство

beibehang Обичај мурали позадини ултра-high-definition Европски стил дневна соба 3D кат самолепливи подни плочки сликарство

DEN 840.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Број На Модел На:
13925548
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Модерна
Материјал:
Други
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување
Тип:
Винил Позадини

Стоката во категоријата