.

.

Топ Мода Висок Квалитет DIY Влакно Bianshi Камен Монистра Хривнија Спортски Гира Плетење Ресни Пријателство Мажите Нараквица.

Топ Мода Висок Квалитет DIY Влакно Bianshi Камен Монистра Хривнија Спортски Гира Плетење Ресни Пријателство Мажите

DEN 74.88

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Rolo Синџир
Материјал:
Камен
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
SLPG1629
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Метали Тип:
бакарни легури
Бренд Име:
XQNI
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Тензија Планината
Пол:
Мажи
Компатибилност:
Жените Хривнија
Функција:
камен Хривнија
Име:
Нова Мода Bianshi Камен Монистра Нараквици
Должина:
17-19cm

Стоката во категоријата