.

.

15cm Хартија Цвеќиња Топки Саќе Топката на Хартија Ianterns Свадба Декорација Предмети Роденден Декорација Материјали 20pcs/Многу

15cm Хартија Цвеќиња Топки Саќе Топката на Хартија Ianterns Свадба Декорација Предмети Роденден Декорација Материјали

DEN 475.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Повод:
Партија
Број На Модел На:
HSD690006
Стил:
Цвет
Бренд Име:
YOURANWISH
Тип:
Хартија За Цвеќе Топки
боја:
Бела Жолта Пурпурна Розова Red Blue Green Сива
Големина:
15cm&66inch

Стоката во категоријата