.

.

1000pcs/Торба 12mm Желе Рамен Грб Половина Круг Акрилик rhinestones,Акрилна Пластика 3D Помине Уметност / Облека Кристал

1000pcs/Торба 12mm Желе Рамен Грб Половина Круг Акрилик rhinestones,Акрилна Пластика 3D Помине Уметност / Облека Кристал

DEN 336.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Портокалова, Светло Розева боја, Топаз, Роза, Siam, Аметист, Lt Аметист, Сафир, Црна, Jonquil, Чад Топаз, Peridot, Fuchsia, Кристално Јасно, Кристал AB, Аквамарин, Смарагд
Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Лепак За
Материјал:
acryl
Големина:
12mm
Употреба:
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
Акрилик Кристал
занаети:
Лепак За
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
боја:
сите бои да се избере

Стоката во категоријата