.

.

20sets/многу EE13 PC40 Феритни Магнетното Јадро и 4 Игли + 2 Игли Страна на Влезот Пластични Bobbin Прилагодите Напонски Трансформатор.

20sets/многу EE13 PC40 Феритни Магнетното Јадро и 4 Игли + 2 Игли Страна на Влезот Пластични Bobbin Прилагодите Напонски

DEN 54.24

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
DANSA
Композитни:
феритни магнет
Обликот:
Куп Форма
Број На Модел На:
EE13
Тип:
Феритни

Стоката во категоријата