.

.

JQX-13F DC 6V Серпентина DPDT Електромагнетна Енергија Реле w Штекер База

JQX-13F DC 6V Серпентина DPDT Електромагнетна Енергија Реле w Штекер База

DEN 52.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

is_customized:
Yes
Заштита На Функција:
Запечатени
Големина:
Miniature
Употреба:
Општа Намена
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Теорија:
Електромагнетни Штафета
Број На Модел На:
JQX-13F

Стоката во категоријата