.

.

(50PCS/Многу) Epistar Чип 3 Години Гаранција 5W 7W 12W 18W 30W КОЧАН LED Одредување на Светлината Dimmable LED вградна светилка Вдлабнати Сијалица на Таванот

(50PCS/Многу) Epistar Чип 3 Години Гаранција 5W 7W 12W 18W 30W КОЧАН LED Одредување на Светлината Dimmable LED вградна

DEN 4440.24

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Wattage:
5w, 7w, 12w, 18w, 30w
Број На Модел На:
PIN-DLWHPS
сертификација:
CE
Напон:
90-260V
Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Гаранција:
3 Години
Моќ Толеранција:
5%
Е dimmable:
Yes
Примена:
Кревет Во Соба
заштеда на енергија:
90%
CRI:
80Ra
Фактор на моќност:
0.95
PCB Материјал:
алуминиум PCB
Маска Материјал:
Акрилик
Led Извор:
Висока Моќност 1W
Лумен:
100-110lm/W
Домување Боја:
sliver
Гаранција:
3 Години
Име на производ:
led вградна светилка

Стоката во категоријата