.

.

Симпатична Дедо Мраз главата форма на силиконски калап, DIY прибор за готвење, кујнски прибор, Божиќ торта мувла LH02

Симпатична Дедо Мраз главата форма на силиконски калап, DIY прибор за готвење, кујнски прибор, Божиќ торта мувла LH02

DEN 181.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
SQX
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
LH02
боја:
случаен
Производител :
Guangdong
Текстура:
Мека
кориснички:
Yes

Стоката во категоријата