.

.

Мини кукла куќа модел додатоци мини модел за симулација на кујнски прибор литургија

Мини кукла куќа модел додатоци мини модел за симулација на кујнски прибор литургија

DEN 148.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Возраст Опсег:
> 8 години
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Не дозволувајте деца да си играат сами да се спречи phagocytosis
Тип:
Готови Производи
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
CCM1037
Класификација:
Кујна
Скала:
1

Стоката во категоријата