.

.

10pcs Компатибилен hp 178 мастило за Photosmart C5380 C6383 D5460 D5400 D5463 инк-џет печатач

10pcs Компатибилен hp 178 мастило за Photosmart C5380 C6383 D5460 D5400 D5463 инк-џет печатач

DEN 712.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
Компатибилен HP 178XL
Компатибилен Бренд:
HP
боја:
C,M,Светло Црна,Y,K
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Бренд Име:
COAAP
Обоени:
Yes
Тип:
инкџет кертриџ
MPN:
Компатибилен HP 178XL
боја:
Б.К / C / M / Y
Печатач Категорија:
Инкџет
количината на цел:
10 Компјутери

Стоката во категоријата