.

.

CLUCI Едноставен дизајн Прилагодливи Двојно Јамка Прстени За Жените Накит Bague Bijoux Sterling Silver Женски Ангажман Прстен Додаток

CLUCI Едноставен дизајн Прилагодливи Двојно Јамка Прстени За Жените Накит Bague Bijoux Sterling Silver Женски Ангажман

DEN 283.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Поставување Тип:
Бар Поставување
Бренд Име:
CLUCI
Број На Модел На:
SR2049SB
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Главниот Камен:
Никој
Повод:
Партија
CertificateType:
NGTC
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Обликотшема:
Двојно јамка
Количина:
1 парче прстен монтажа (Не бисери)
Тежина:
2.03g
Големина:
Adjustable
Поправи бисер големина:
Сите Големини

Стоката во категоријата