.

.

Памук Јапонија Стил Краток Twill Реактивен Печатење Постелнина Поставува Нова Година на Подарок Прекривки Покрие Без Поставување Утешителот 3pcs 4 парчиња

Памук Јапонија Стил Краток Twill Реактивен Печатење Постелнина Поставува Нова Година на Подарок Прекривки Покрие

DEN 2832.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
single size, double size, king size
Број На Модел На:
cg017
Количина:
3 еез
тема count:
200TC
одделение:
Квалификуван
Ткаенина Count:
40
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Пополнување:
Никој
Тип:
сет постелнина
Материјал:
100% Памук
Тежина:
3400g
Стил:
Јапонија Стил
Ткаенина Густина:
133X72
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Геометриски
Употреба:
Дома
Техника:
Реактивен Печатење
Апликација Големина:
3 големини
is_customized:
no

Стоката во категоријата