.

.

Кеси 60 l водоотпорен ранец воена 3 Стр ранец високо квалитетен моден 17 инчен лаптоп торба со Двојна употреба Патување D5 колона Мажите торба

Кеси 60 l водоотпорен ранец воена 3 Стр ранец високо квалитетен моден 17 инчен лаптоп торба со Двојна употреба Патување

DEN 2351.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Ранци
Стил:
Моден
Декорација:
Празен Од,Ремени,Ниту,Возбудува,Appliques,Писмо,Ruched,Синџири
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
CR
Бренд Име:
D5Column
Шаблон Тип:
Маскирна
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Ранци Тип:
Softback
Надворешноста:
Солидна Торба
Капацитет:
36-55 Литар,20-35 Литар,56-75 Литарски
Број На Модел На:
лаптоп торба за 15.6
Техника:
Жакард
Дожд Маска:
No
Главен Материјал:
Oxford
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Името на:
Рамената торба за лаптоп
Големина:
бизнис/OL
Функција:
Носат-отпор, enquiring, водоотпорен, дише
Стил:
Ранец/торба
Се применуваат на тип на производ:
Уредот, лаптоп, таблет
Производот Категорија:
Торба за лаптоп
На ткаенина:
Водоотпорен најлон
Бои:
Црна
Капацитет:
50L Мажите е една торба
Се применуваат тип на производ:
Паричник, чадор, лаптоп, облека, списанија, итн

Стоката во категоријата