.

.

Топла Спортски фудбалер Ѕид Decal Отстранлив Момчиња Деца Спалната соба Декоративни Винил Налепница Уметност Винил Дома Decal W-90

Топла Спортски фудбалер Ѕид Decal Отстранлив Момчиња Деца Спалната соба Декоративни Винил Налепница Уметност Винил

DEN 221.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Црна, Сина, Црвена, Бела, Жолта, други бои
Големина:
42x75cm, 57x101cm
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Прозорец Налепници
Стил:
Модерна
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Број На Модел На:
W-90

Стоката во категоријата