.

.

Топла продажба! Ginzzu S5110 Случај Модни Луксузни Ултра-тенки Кожни Заштитна Маска за Ginzzu S5110 Стојат Телефон Случај

Топла продажба! Ginzzu S5110 Случај Модни Луксузни Ултра-тенки Кожни Заштитна Маска за Ginzzu S5110 Стојат Телефон

DEN 102.96

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
PU
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Потпирачот,Со Картичка Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
Maxred
дизајн:
бизнис
Карактеристики:
Моден Ултра-тенок Кожа Случај
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
Ginzzu
Број На Модел На:
Случај за Ginzzu S5110
Бои:
Црна,Златна,Сина,Розова,Црвена Роза
is_customized:
Yes
во парк:
Yes
Функција:
100% Одговара за Камера/Flash/Звучници Дупки
Место на Потекло:
Guangdong,Кина

Стоката во категоријата