.

.

Нови 6M x 2.5 M String Завеса Светлина Светилка за Божиќ Свадба Партија Фестивал Декорација Романтична Светлина Декорација 220V Топла Продажба

Нови 6M x 2.5 M String Завеса Светлина Светилка за Божиќ Свадба Партија Фестивал Декорација Романтична Светлина Декорација

DEN 1439.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
M
Шема:
Никој
Повод:
Партија,Свадба & Ангажман,Свадба,Денот на Вљубените,Божиќ
Број На Модел На:
N/A
Материјал:
Други
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
Обликот:
Нередовните
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Wattage:
N/A
Тип На Објект:
Монистра
A:
Luces LED vacaciones де
B:
Luci ди феста del LED
C:
led празник светла
D:
Luci della феста di Natale

Стоката во категоријата