.

.

Loo Покаже Mens Печатени Одговараат Вратоврска Tuxedo Смешно Долг Ракав Маици Обичните Мажи Tee

Loo Покаже Mens Печатени Одговараат Вратоврска Tuxedo Смешно Долг Ракав Маици Обичните Мажи Tee

DEN 503.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
Lexiu Yibai
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Општи
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи

Стоката во категоријата