.

.

5,000 компјутери/Торба 6*10мм Рамен Грб Tear Drop Форма Акрилик Rhinestones,Акрилна Пластика 3D Помине Уметност / Облека /Накит Кристал

5,000 компјутери/Торба 6*10мм Рамен Грб Tear Drop Форма Акрилик Rhinestones,Акрилна Пластика 3D Помине Уметност /

DEN 539.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Кристално Јасна, Кристал AB, Siam, Аквамарин, Peridot, Lt Розова, Топаз, Роза, Аметист, Lt Аметист, Сафир, Црна, Jonquil, Чад Топаз, Портокал, Смарагд
Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Лепак За
Материјал:
acryl
Големина:
6*10mm
Употреба:
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Стил:
Flatback
Обликот:
DR
Број На Модел На:
Акрилик Кристал
занаети:
Лепак За
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
боја:
сите бои да се избере

Стоката во категоријата