.

.

Нетранспарентно Многу Приватност Статични Стакло на Прозорец за Филмот Дома Декор Матирано Прозорец Налепница ПВЦ Канцеларија Бања Спалната соба Широк 20 30 45 60 90cm

Нетранспарентно Многу Приватност Статични Стакло на Прозорец за Филмот Дома Декор Матирано Прозорец Налепница ПВЦ

DEN 119.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Површински Третман:
Земјите-Членки,Непроѕирни,Матирано / Гравирани
Функција:
Самолепливи
Функција:
Декоративни,Експлозија-Доказ,Топлинска Изолација
Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
CAFELE
Број На Модел На:
HQ98
Тип:
Стакло Филмови
Тип:
Статички Без лепак
боја:
Матирано Бела
приватност:
Нетранспарентно
Тема:
Cobblestone/Песочни
Стил:
Модерна
Функција:
Матирано површина/Честички чувство/3D налепница
Опсегот:
Трпезарија/Кујна соба/Спалната соба/Детска соба,и др.
Големина:
Large
Classfication:
за стакло
е-прилагодена:
Yes

Стоката во категоријата