.

.

16mm Јасно Циркон Камења, Камења, Отворајќи Круг Топката Хривнија Конектор Шарм Монистра Сребро Злато 10Pcs/Пакет

16mm Јасно Циркон Камења, Камења, Отворајќи Круг Топката Хривнија Конектор Шарм Монистра Сребро Злато 10Pcs/Пакет

DEN 959.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JSdelighted
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Squarezircon
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
Никој
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Никој
Компатибилност:
Унисекс
боја:
Мешани Бои
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата