.

.

F18732 Далечински Контролер Сигнал Бустер Модул DIY Модул вграден Не-деструктивни Инсталација за Futaba 14SG JR XG6 РК Летало

F18732 Далечински Контролер Сигнал Бустер Модул DIY Модул вграден Не-деструктивни Инсталација за Futaba 14SG JR XG6

DEN 701.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Беспилотни Летала Додатоци Тип:
Далечинска Контрола
Бренд Име:
feichao

Стоката во категоријата